W dniach 7-14 października obchodzony jest Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie wraz z filią w Prabutach włącza się w obchody. Motywem przewodnim dla całego tygodnia jest hasło zaproponowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji „Dysleksja nie może być wymówką!„.

Zgodnie z hasłem pracownicy poradni podejmują różnorodne działania skierowane do rodziców i dzieci. W codziennej pracy pedagodzy, psycholodzy i logopedzi Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych diagnozują dzieci z podejrzeniem dysleksji, udzielają porad, konsultacji oraz prowadzą terapie dzieci z tym zaburzeniem.

W sobotę 19 października 2013 roku pracownicy poradni zapraszają do swojej placówki na Dzień Świadomości Dysleksji. Tego dnia będzie można skorzystać z konsultacji ze specjalistami zajmującymi się problem dysleksji, a także nauczyć się podejmować działania służące przezwyciężeniu dysleksji.

Zajęcia odbywające się w Dniu Świadomości Dysleksji w Poradni w Kwidzynie i w Filii w Prabutach – czytaj!

adminWiadomościW dniach 7-14 października obchodzony jest Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie wraz z filią w Prabutach włącza się w obchody. Motywem przewodnim dla całego tygodnia jest hasło zaproponowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji 'Dysleksja nie może być wymówką!'. Zgodnie z hasłem pracownicy poradni podejmują różnorodne działania skierowane do...Witryna Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kwidzynie