Propozycja dla rodziców, którzy w swoich domach podejmują próbę nauczenia swojego dziecka czytania, a pomimo starań nadal  napotykają na niepowodzenia.

W obecnej sytuacji, kiedy nie ma możliwości skorzystania z bezpośredniej porady proponujemy porady on-line w  zakresie wsparcia dziecka w opanowaniu umiejętności czytania.

W celu uzyskania porady można dzwonić

od poniedziałku do piątku

pod numer telefonu 55 – 279 – 21- 19 (sekretariat poradni)

 w godzinach 9.00- 13.00.

rozmowa zostanie przekierowana do pedagoga.

 

Pomocne, ale niekonieczne będzie posiadanie przez rodzica możliwości przesłania wiadomości głosowej oraz wydrukowania zaproponowanych przez pedagoga materiałów edukacyjnych.

 

 

https://www.pppkwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/Czytanie-1024x623.jpghttps://www.pppkwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/Czytanie-150x150.jpgadminWiadomościPropozycja dla rodziców, którzy w swoich domach podejmują próbę nauczenia swojego dziecka czytania, a pomimo starań nadal  napotykają na niepowodzenia. W obecnej sytuacji, kiedy nie ma możliwości skorzystania z bezpośredniej porady proponujemy porady on-line w  zakresie wsparcia dziecka w opanowaniu umiejętności czytania. W celu uzyskania porady można dzwonić od poniedziałku do piątku pod...Witryna Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kwidzynie