W bieżącym roku minęło 50 lat funkcjonowania Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kwidzynie.

Z okazji jubileuszu pracownicy poradni spotkali się w murach Zamku Kwidzyńskiego z parlamentarzystami, władzami powiatu i miasta Kwidzyna, Prabut, przedstawicielami Kuratorium Oświaty, instytucjami i osobami bliskimi i współpracującymi z poradnią oraz byłymi pracownikami, aby powspominać czas który minął.

,,Ale to już było”- to piosenka, która rozpoczęła uroczystość. W tym melancholijnym nastroju dyrektor Poradni przedstawiła historię Poradni, wydarzenia, które przez pół wieku towarzyszą działaniom Poradni.

Kolejnym punktem spotkania było wystąpienia gościa prof.dr hab. Anny Brzezińskiej, która przedstawiła wykład dotyczący ,,Wypalenia zawodowego”. Pani Profesor doradziła jak żyć, co robić, żeby być aktywnym, skutecznym i nie tracić niepotrzebnie energii.

Prezentacja przygotowana przez psychologa i pedagoga Poradni pokazała jak można miło i aktywnie spędzać czas poza pracą.

Następnie zaproszeni goście miłymi i ciepłymi słowami składali gratulacje z okazji 50 -lecia działalności Poradni.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapraszamy do galerii zdjęć.

adminWiadomościW bieżącym roku minęło 50 lat funkcjonowania Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Kwidzynie. Z okazji jubileuszu pracownicy poradni spotkali się w murach Zamku Kwidzyńskiego z parlamentarzystami, władzami powiatu i miasta Kwidzyna, Prabut, przedstawicielami Kuratorium Oświaty, instytucjami i osobami bliskimi i współpracującymi z poradnią oraz byłymi pracownikami, aby powspominać czas który...Witryna Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kwidzynie