Wiadomości

Oferta feryjna Kwidzyn

OFERTA FERYJNA – doradztwo zawodowe KWIDZYN, STYCZEŃ 2020r. DRODZY UCZNIOWIE Doradcy zawodowi zapraszają na bezpłatne konsultacje indywidualne   (wtorek)       godz. (środa)          godz.: – (czwartek) godz. - (piątek) godz. –      …
Więcej »
Wiadomości

Oferta feryjna Prabuty

OFERTA FERYJNA – doradztwo zawodowe  Prabuty, STYCZEŃ 2020r. DRODZY UCZNIOWIE! Doradcy zawodowi zapraszają na bezpłatne konsultacje indywidualne   (poniedziałek)  godz.: –   (wtorek) godz. – (środa) godz. –   (czwartek)…
Więcej »

Komunikat !!!

 Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r.    w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z  2020r., poz.1389)

PPP w Kwidzynie i Filia w Prabutach od dnia 1.09.20r.  pracuje  w  trybie stacjonarnym z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Wszyscy klienci poradni  będą  telefonicznie informowani o terminach spotkań i nowych zasadach korzystania z naszej oferty w okresie trwania epidemii.

W trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy placówkę do bezpiecznego korzystania z naszych usług w okresie trwania epidemii.

Ważne !!! Bardzo prosimy o zapoznanie się z Procedurą przyjmowania klientów  i  Oświadczeniem o braku przeciwwskazań do przeprowadzenia diagnozy dziecka.

Dyrektor PPP  Ewa Wojtaś-Śmiejkowska                          

EnglishPolishUkrainian
Skip to content